حجت الاسلام علی فتح الله زاده در گفت و گو با پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، با اشاره به ایام معصومیه و برگزاری مسابقه کتابچه “شهیده غربت” گفت: به مناسبت ایام معصومیه مسابقه ای از کتابچه شهیده غربت ۱ در اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی برگزار در فضای مجازی برگزار می شود.
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی با اشاره به اهمیت فضای مجازی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر فعالیت فرهنگی در این فضا و ضرورت حضور نیروهای فرهنگی در فضای مجازی جهت پاسخگویی به شبهات و همچنین معرفی شخصیت ها و امام زادگان و انتقال مفاهیم دینی از این طریق در قالب های متنوع برای قشر جوان، ضرورت دارد اینگونه مسابقات بیشتر برگزار شود.
وی اضافه کرد: با توجه به حضور مخاطبین قابل توجه در مراجعه به سایت حرم مطهر و کانال های فعال در آستان مقدس وهمچنین درخواست های مکرر و متعدد جهت برگزاری مسابقات در فضای مجازی، ورود به این عرصه مهم و برگزاری چنین مسابقاتی آن هم در فضای مجازی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
حجت الاسلام فتح الله زاده خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مخاطبین بیشتر از قشر جوان هستند، برگزاری چنین مسابقاتی با توجه به تجربه سال های گذشته، مورد استقبال قرار خواهد گرفت و تاثیر گزار است.
وی با اشاره به نحوه ثبت نام اظهار داشت: علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند به آدرس های ذیل مراجعه نمایند – صحن امام رضا (علیه السلام) جنب درب ۱ مقبره پروین اعتصامی – رواق حضرت خدیجه (سلام الله علیها) دفتر امور فرهنگی بانوان – صحن صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) درب ۱۶ طبقه بالا واحد مسابقات.
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی در ادامه افزود: همچنین علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند به کانال تلگرامی astanqom@ و سایت www.amfm.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۵-۳۷۱۷۵۵۶۷ تماس حاصل کنند.
حجت الاسلام فتح الله زاده در ادامه با اشاره به مهلت ارسال پاسخ نامه و تاریخ قرعه کشی اظهار داشت: آخرین تاریخ مهلت پاسخ نامه تا تاریخ ۱۲/۱۱/۹۵ می باشد  و همچنین قرعه کشی در تاریخ ۲۰/۱۱/۹۵ ساعت ۱۵ در صحن صاحب الزمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) درب ۱۶ طبقه بالا سالن امام خامنه ای برگزار خواهد شد.
وی در پایان گفت: جوایز این مسابقه نیز ۵ نفر اقامت در هتل کریمه مشهد مقدس، ۳عدد هزینه مشهد مقدس به ارزش سه میلیون ریالی، ۱۴ عدد پک فرهنگی آستان مقدس می باشد.

انتهای پیام /۱۱۰