به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، صحن های حرم کریمه اهل بیت(ع) در روزهای پایانی ایام الله دهه فجر سیاه پوش شد.
بر اساس این گزارش، روزهای پایانی ایام الله دهه فجر، با آغاز فاطمیه اول و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، مصادف است و مردم قم در کنار برگزاری جشن های دهه فجر و گرامیداشت نام و خاطره شهدای انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی و معمار کببیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، خود را برای برگزاری مراسمات عزاداری فاطمیه اول آماده می کنند.
تلاقی جشن انقلاب و بیعت ملت با امام امت، با شروع فاطمیه اول برای مردم قم یادآور جانفشانی های شهدای عزیز انقلاب است با تاسی از بانوی دو عالم ، برای اثبات دین اسلام، ولایت و امامت و مبارزه با طاغوت جان خود را فدا کردند و نگذاشتند لشگریان شیطان با نقشه های شوم خود دین اسلام به فراموشیبسپارند.
شهر مقدس قم خاستگاه انقلاب بوده و اولین جرقه های انقلاب نیز از این شهر زده شده است و حالا با گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب، هموراه مردم ایران و به خصوص مردم قم شکرگزار این نعمت الهی هستند و در ایام الله دهه فجر با برگزاری جشن ها و مراسمات ویژه یاد وخاطره انقلاب را گرامی می دارند.
امسال نیز از ۱۲ بهمن ماه همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به ایران اسلامی و خروج شیطان صفتان از ایران، برنامه های ویژه ای در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، برگزار و یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب گرامی داشته شد و حال با نزدیک شدن به روزهای پایانی ایام الله دهه فجر، حرم کریمه اهل بیت(ع) سیاه پوش شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شده است.
انتهای پیام /۱۱۰