ویژه برنامه فرهنگی نوروزی«بهار با کریمه» از سوی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و با همکاری معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم  در حرم کریمه اهل بیت(ع) در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، ویژه برنامه فرهنگی طرح بینات با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم  با عنوان «بهار با کریمه» در حرم کریمه اهل بیت(ع) در ایام نوروز در حال برگزاری است.

بر اساس این گزارش، این طرح در ۳ مقبره، شهید مفتح، شیخ فضل الله نوری و پروین اعتصامی با ۱۰ نیرو از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب، فعالیت های فرهنگی خود را برای زائرین و مجاورین آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها؛ انجام می دهند.

برگزاری حلقه های معرفت، تبیین شخصیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، بررسی مسئله عفاف و حجاب توسط کارشناسان دینی، بررسی معضلات اجتماعی و آسیب های فضای مجازی از جمله فعالیت هایی است که در این مقابر انجام می شود.

برگزاری کارگاه تربت فرزند و کارگاه آسسب های رسانه در مقبره پروین اعتصامی، بیان احکام حجاب با عنوان طرح میثاق با کریمه در مقبره شهید مفتح و پخش بروشور شخصیت شناسی شیخ فضل الله در مقبره شیخ فضل الله و برگزاری مسابقات اذان باعنوان آوای بندگی از دیگر برنامه های اختصاصی مقابر در ایام نوروز می باشد.