استاندار قم با تاکید بر اینکه هر ساله به غنای مردمی بودن برنامه‌های دهه کرامت افزوده می‌شود، گفت: مجموعه استانداری تلاش می‌کند تا با بخش‌های مختلف به ویژه آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) در راستای برنامه‌های مذهبی مشارکت لازم را داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه علیهاالسلام، سید مهدی صادقی ظهر امروز در دیدار اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها که در سالن محراب انجام شد، با اشاره به اینکه دهه کرامت دارای یک ریشه اعتقادی و فرهنگی است، اظهار کرد: در این دهه به دنبال مسیر محبت به اهل بیت(ع) هستیم و به لطف خداوند همگان در این مسیر حضور پرشوری دارند.

وی با تاکید بر اینکه هر ساله به غنای مردمی بودن برنامه‌های دهه کرامت افزوده می‌شود، اضافه کرد: مجموعه استانداری تلاش می‌کند تا با بخش‌های مختلف به ویژه آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) در راستای برنامه‌های مذهبی مشارکت لازم را داشته باشد.

استاندار قم بیان اینکه برنامه‌های دهه کرامت امسال نیز همانند سال گذشته به شیوه مطلوبی دنبال می‌شود، عنوان کرد: در سطح کشور برنامه‌ریزی مطلوبی برای مراسمات و جشن‌ها انجام شده است که امیدواریم این برنامه‌ها به شیوه مورد نظر اجرا شود.

انتهای پیام/۱۱۵