مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه روز عید غدیر پیاده‌روی عموم مردم به سمت مسجد به منظور تجدید بیعت با حضرت ولی عصر(عج) دنبال می‌شود، گفت: در این روز پرچم ایوان امیرالمومنین علیه‌السلام نیز بر فراز گنبد مسجد جمکران برافراشته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام سید مهدی هاشم‌زاده ظهر امروز در نشست ستاد بزرگداشت عید غدیر استان قم که در سالن جلسات ستاد بازسازی عتبات و عالیات این استان برگزار شد، با اشاره به اینکه مردم باید در عید غدیر عطش بیعت داشته باشند، اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران با شعارهای مشخص به دنبال انتقال پیام‌هایی در ایام مختلف دهه امامت است به همین علت برنامه‌های خود را با محتوایی واحد دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۳۰ ایستگاه صلواتی در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: احکام بین‌الصلاتین و سخنرانی‌ها با محوریت شعارهای روزانه دهه امامت دنبال می‌شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه در ایام دهه امامت باید از ظرفیت نهادهای مختلف استفاده می‌شود، عنوان کرد: در راستای تحقق این شعار یک نشست هماهنگی پیش‌بینی شده است که با حضور نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روز عید غدیر پیاده‌روی عموم مردم به سمت مسجد مقدس جمکران به منظور تجدید بیعت با حضرت ولی عصر(عج) دنبال می‌شود، تصریح کرد: در این روز پرچم ایوان امیرالمومنین علیه‌السلام نیز بر فراز گنبد مسجد مقدس جمکران برافراشته می‌شود.

حجت الاسلام هاشم‌زاده از حضور ۶ هزار نفر در پیاده‌روی سال گذشته همزمان با عید غدیر یاد کرد و ادامه داد: بنیاد بین‌المللی غدیر باید برای این پیاده‌روی نگاه مطلوب‌تری داشته باشد تا بتوانیم این حرکت را در سطح ملی و فراملی انعکاس دهیم.

وی یادآور شد: در راستای ترویج و بزرگداشت عید غدیر باید از ظرفیت اقشار مختلف جامعه به ویژه هنرمندان استفاده کنیم چرا که برخی از اقشار به صورت ویژه در حوزه فرهنگ‌سازی تاثیرگذار هستند.

انتهای پیام/۱۱۵