مدیر اجرایی جشنواره مردمی کرامت با تاکید بر اینکه دبیرخانه دائمی این جشنواره تشکیل می‌شود، گفت: در مجموع تشکل‌ها و مجموعه‌های فعال فرهنگی با جمعیتی بیش از سه هزار نفر در راستای محوریت‌های این جشنواره مشارکت داشته و ۳۵ مورد از آنها به عنوان تشکل برتر انتخاب شده‌اند.

مهدی کلانترزاده در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری استان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، با اشاره به اینکه برگزاری نخستین جشنواره مردمی کرامت با شعار «در شادی اهل بیت(ع) شاد باشیم» اظهار کرد: این جشنواره با حمایت افراد و مجموعه‌های مختلف در سطح کشوری برگزار شده است.

وی با بیان اینکه جشنواره مردمی کرامت با محوریت حضرت معصومه سلام‌الله علیها، امام رضا علیه‌السلام، حضرت شاهچراغ(ع) و شعار « در شادی اهل بیت(ع) شاد باشیم» دنبال شده است، اضافه کرد: تشکل‌های و مجموعه‌های مختلف فرهنگی و مردمی که به فعالیت‌های مختلف از جمله برگزاری نشست‌های دینی، حلقات معرفتی، مسابقات فرهنگی و برپایی ایستگاه‌های صلواتی و فرهنگی در راستای محوریت‌های این جشنواره اقدام کرده‌اند جامعه هدف این جشنواره هستند.

مدیر اجرایی جشنواره مردمی کرامت خاطرنشان کرد: در مجموع تشکل‌ها و مجموعه‌های فعال فرهنگی با جمعیتی بیش از سه هزار نفر در راستای محوریت‌های این جشنواره مشارکت داشته و ۳۵ مورد از آنها به عنوان تشکل برتر انتخاب شده‌اند.

وی از اختصاص ۱۱۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و پنج کمک هزینه سفر به عتبات و عالیات به برگزیدگان جشنواره مردمی کرامت یاد کرد و گفت: علاوه بر این هدایا برای افراد برگزیده متبرکات آستان‌های مقدس حرم حضرت معصومه سلام‌الله علیها، امام رضا علیه‌السلام و حضرت شاهچراغ(ع) نیز درنظر گرفته شده است.

کلانترزاده با اشاره به برگزاری همایش فعالان مردمی کرامت و ولایت پنج‌شنبه هفته جاری در قم تصریح کرد: در این همایش از برترین جشنواره مردمی کرامت تقدیر می‌شود.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و تشریفات آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با تاکید بر اینکه دبیرخانه دائمی جشنواره مردمی کرامت تشکیل می‌شود، مطرح کرد: امیدواریم با تشکیل این دبیرخانه بتوانیم به شیوه گسترده‌تری از ظرفیت مجموعه‌های مختلف فرهنگی استفاده و سال‌های آینده این جشنواره را به صورت گسترده‌تری دنبال کنیم.

انتهای پیام/