مسؤول آموزش‌های غیر حضوری مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: در این آزمون بیش از ۶۰ نفر شرکت کردند و برای کسانیکه که حد نصاب نمره را کسب کرده باشند گواهینامه پایان دوره صادر خواهد شد.
علی اصغر کارشناس در گفت و گو با پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، گفت: آزمون دوره ۲۸ مرکز آموزش های غیر حضوری قرآن و حدیث حرم کریمه اهل بیت(ع) در روز جمعه  ۹۶/۶/۱۷ به طور همزمان ویژه خواهران و برادران در شبستان حضرت نجمه خاتون برگزار شد.
مسؤول آموزش‌های غیرحضوری مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ضمن تشریح عناوین آزمون گفت: آزمون‌های شفاهی  روخوانی، روان‌خوانی، تجوید و حفظ قرآن و نیز آزمون‌های کتبی تفسیر، اندیشه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری، سیر مطالعاتی شهید مطهری، ترجمه و مفاهیم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و احکام عمومی از جمله عناوین و موضوعات این آزمون بود.

وی در پایان افزود: در این آزمون بیش از ۶۰ نفر شرکت کردند و برای کسانیکه که حد نصاب نمره را کسب کرده باشند گواهینامه پایان دوره صادر خواهد شد و امتحان بعدی نیز روز جمعه ۱۴ مهرماه برگزار می شود.

انتهای پیام /۱۱۰