حضور آیت الله سعیدی در منزل شهید مهدی ایمانی+تصاویر

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها و امام جمعه قم، در منزل شهید مهدی ایمانی، از شهدای مدافع حرم حضور یافت.
حضور آیت الله سعیدی در منزل شهید مهدی ایمانی+تصاویر
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها و امام جمعه قم، در منزل شهید مهدی ایمانی، از شهدای مدافع حرم حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم، به همراه معاونان، مدیران و خادمان آستان حضرت معصومه سلام الله علیها ظهر امروز در منزل شهید مدافع حرم، مهدی ایمانی حضور یافتند.
حجت الاسلام ضیائی در این مراسم گفت: کسانی که در زندگی خود غیر از خدا را انتخاب می کنند، هرچند به ظاهر زنده باشند، ولی مردگانی بیش نیستند، ولی افرادی که خدا را انتخاب می کنند، اگر هم در راه خدا کشته شوند، هرگز نمی میرند.
وی شهید ایمانی را فردی مخلص، پر تلاش، ساده و بی آلایش و عاشق شهادت معرفی کرد و گفت: شهدا به ما نشان دادند که در بازه زمانی حیات خود، می توان بهترین انتخاب ها را داشت.
خاطرنشان می شود در ادامه این مراسم، آیت الله سعیدی، به حرمت مقام والای این شهید مدافع حرم، اقامه نماز جماعت ظهر و عصر شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر را به آیت الله مسعودی علوی واگذار کرده و نماز جماعت را با حضور خانواده شهید ایمانی و جمعی از خادمان حرم مطهر در منزل ایشان اقامه کرد.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها همچنین در این مراسم آمادگی آستان مقدس برای دفن پیکر مطهر شهید مهدی ایمانی را در یکی از مقابر حرم بانوی کرامت اعلام نمود.

خاطرنشان می شود شهید مهدی ایمانی فردویی، متولد 1362، مسئول انتظامات صحن صاحب الزمان(عج) بود که مدت 14 سال در لباس خادمی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، خدمت گزار زائران کریمه اهل بیت(ع) بود.

انتهای پیام/

عکاس: حسین شاه بداغی

۲۳ آذر ۱۳۹۶ تولیت، گزارش تصویری کد خبر: ۱۹۰۴۵
دیدگاه‌ها

دیدگاه بگذارید