به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، مراسم تودیع محمدجواد جهانگیرزاده معاون اجرایی سابق آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) و معرفی هادی محمودنژاد به عنوان معاون اجرایی جدید آستان ظهر امروز در سالن امام خامنه‌ای حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمدجواد جهانگیرزاد طی سخنانی به تشریح گزارشی از فعالیت‌های انجام شده طی سال‌های اخیر پرداخت و گفت: امیدواریم خدمات انجام شده مورد رضای حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها قرار گیرد.

همچنین، هادی محمودنژاد نیز به عنوان سخنران دیگر این مراسم با اشاره به اینکه آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در حال گذر کردن از مراحل مختلف و حرکت به سوی پیشرفت است، مطرح کرد: به دنبال پیشبرد اهداف حرم مطهر به صورت علمی هستیم در حالی که جای پژوهش در آستان مقدس خالی است.

در پایان این مراسم نیز آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با تاکید بر اینکه خادمی این آستان مقدس افتخاری بزرگ است، گفت: باید قدردان این جایگاه باشیم و هر روز به خود یادآوری کنیم که عنایت کرده‌اند تا بتوانیم در این بارگاه حضور یابیم.

لازم به ذکر است، در حاشیه این مراسم کلیپی در مورد مهدی ایمانی شهید مدافع حرم و خادم رسمی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها به نمایش گذاشته شد.(p2)

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵