پرتال جامع
سامانه نذورات
پیوند آسمانی
زیارت مجازی
سامانه منابع انسانی
سامانه خادم افتخاری
سامانه قرآن و عترت
کتابخانه، موزه و مرکز اسناد
سامانه مسابقه
سامانه مسابقه
موسسه زائر
با همکاری آستان حضرت معصومه(س)

همایش «علم و انتظار» برگزار شد+عکس

همایش «علم و انتظار» و افتتاحیه دوره آموزش طب اهل بیت (ع) در حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد.
همایش «علم و انتظار» برگزار شد+عکس
همایش «علم و انتظار» و افتتاحیه دوره آموزش طب اهل بیت (ع) در حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، همایش بزرگ «علم و انتظار» و افتتاحیه دوره آموزش طب اهل بیت (ع) پیش از ظهر امروز با حضور آیت‌الله سید حسن ضیائی در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برگزار شد.

در این مراسم آیت‌الله ضیائی به بخشی از سیره و معارف اهل بیت (ع) در عصر انتظار و حضور اشاره کرد و تربیت فقها و علمای آگاه به علوم و معارف اهل بیت (ع) را از شاخصه‌های عصر ظهور عنوان کرد.

وی افزود: دعوت به ولایت‌فقیه دعوت به حکومت شخصی نیست بلکه این دعوت زمینه‌سازی برای ظهور امام عصر (عج) است.

استاد طب اسلامی دعوت به ولایت‌فقیه را ارائه حکومت امام عدل به جهانیان عنوان کرد، گفت: در مقابل استکبار که ادامه‌دهنده راه شیطان است، رسالت شیعه دعوت به حکومت امام عدل بر محوریت ولایت‌فقیه است.

همچنین در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین یکتا، دبیر همایش علم و انتظار به آداب خوردن و آشامیدن به استناد سیره اهل بیت (ع) اشاره کرد و نتیجه عمل نکردن به این سیره و آداب را بیماری‌های مختلف و در بعضی از مواقع بیماری‌های سخت و غیرقابل درمان عنوان کرد.

همایش بزرگ « علم و انتظار» با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها و کانون تخصصی سلامت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

یادآوری می‌شود: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در دوره  آموزش طب اهل بیت (ع) در قم و مشهد می‌توانند با شماره 36571873_ 025 تماس گرفته و یا به کانال طب به آدرس @ rayheyesibمراجعه کنند.(p2)

انتهای پیام/ ۹۶۱۱۲


۱۵ دی ۱۳۹۶ آستان کد خبر: ۲۱۱۸۱
دیدگاه‌ها

دیدگاه بگذارید

wpDiscuz