به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، مراسم سخنرانی قبل از نماز ظهر و عصر در شبستان امام خمینی(ره) آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) از ابتدای هفته جاری با حضور حجج‌اسلام‌والمسلمین کافی، ربانی، سعیدی و نجف‌زاده برگزار شده است.

در این هفته جاری حجج‌اسلام‌والمسلمین همتی، وحیدپور، شفیعی، رستم‌نژاد، ملکی، محمدی و جعفری قبل از نماز مغرب و عشا از میهمانان کارشناس برنامه زمزمه معرفت بوده‌اند و بعد از نماز مغرب و عشاء نیز حجج‌اسلام‌والمسلمین فرحزاد، صالحی‌خوانساری، ماندگاری و رفیعی در جمع زائران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها به ایراد سخن پرداخته‌اند.

بر اساس این گزارش، نیایش صبحگاهی از شانزدهم تا بیست و یکم دی‌ماه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری و همچنین خطبه صبحگاهی نیز توسط رشیدی از مداحان اهل‌بیت‌(ع) خوانده‌شده و دعای توسل سه‌شنبه هفته جاری نیز به همت هیئت رزمندگان اسلام استان قم در شبستان امام خمینی(ره) برگزارشده است.

مراسم دعای کمیل این هفته با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین رنجبر و مدیحه‌سرایی حجت‌الاسلام‌ محمدی‌پور بعد از نماز مغرب و عشاء امشب و مراسم دعای ندبه روز جمعه هم‌زمان با ۲۲ دی‌ماه بعد از نماز صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمعینی و مدیحه‌سرایی ابوذر بیوکافی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، زیارت جامعه کبیره نیز ساعت ۲۱ امشب با حضور حجت‌الاسلام شهیدی و زیارت آل‌یاسین یک ساعت و نیم مانده به غروب توسط جواد اشعری از مداحان استان قم قرائت می‌شود.(t3)

 

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵