به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، ثبت‌نام ترم زمستان دوره‌های معارفی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها از تاریخ ۳۰ دی به مدت شش روز آغاز می شود.
این دوره‌ها شامل دوره‌های معارفی قرآنی تفسیر و تدبر در قرآن، معارف حدیثی و ادعیه شامل شرح نهج‌البلاغه و شرح صحیفه سجادیه، معارف اعتقادی شامل سلسله درس‌های نور اندیشه، مهدویت مقدماتی و تکمیلی، آموزش معنویت برای کودکان، ارتباط با خود و خدا، معارف سیره و سبک زندگی اهل‌بیت علیهم‌السلام شامل سبک زندگی مهدوی و طب اسلامی می‌شود.
همچنین دوره‌های معارف فقهی شامل احکام ترتیبی، احکام بانوان، معارف اخلاقی و تربیتی شامل مهارت‌های زندگی، همسرداری، تربیت کودک و نوجوان، خانواده و فضای مجازی، اخلاق و تولد معنوی از دیگر دوره‌هایی است که خواهران علاقه‌مند در مقاطع سنی مختلف می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره‌های معارفی می‌توانند به شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها واحد فرهنگی خواهران مراجعه کرده و یا با شماره‌های ۳۷۱۷۵۵۱۵-۳۷۱۷۱۵۱۲ تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است، اطلاعات تکمیلی در مورد دوره‌های معارفی زمستانی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

پایان پیام/ ۹۶۱۱۲