به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، جمعی از نمایندگان عتبات مقدس حسینی و عباسی عصر امروز در آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) حضور یافتند و بعد از زیارت مضجع شریف ایشان و بازدید از برخی از نقاط حرم مطهر، با حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفر فلاحی معاون فرهنگی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی‌اکبر حسینی‌نژاد مشاور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار مشاور تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در امور روحانیون با اشاره به اینکه عراق و ایران آرمان‌ها و اهداف مشترک مختلفی دارند، عنوان کرد: امیدواریم این کشور با تکیه بر آرمان‌های شیعی و استفاده از ظرفیت شیعیان بتواند به پیشرفت‌های چشم‌گیرتری برسد.

همچنین علی سلطان مسئول امور فرهنگی و تبلیغات عتبه حسینی از مسئولان آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) برای حضور در جشن‌های ایام شعبانیه دعوت کرد و گفت: امسال به مناسبت سالروز ولادت امام حسین علیه‌السلام و امام سجاد علیه‌السلام و حضرت ابوالفضل علیه‌السلام برنامه‌های گسترده‌ای را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

لازم به ذکر است، در این دیدار احمد اسدی مدیر هماهنگی‌های عتبه حسینی در قم، فاضل رئیس بخش حراست و عضو اداره حرم مطهر امام حسین علیه‌السلام، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید نویل حسنی مسئول مؤسسه نهج‌البلاغه عتبه حسینی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین صلاح‌الدین مسئول پاسخ‌گویی به شبهات دینی و امام جماعت دائم عتبه عباسی در این دیدار حضور داشتند.

در پایان نیز دعوت نامه رسمی تولیت آستان مقدس امام حسین علیه السلام برای شرکت آستان حضرت معصومه سلام الله علیها در نمایشگاه کتاب‌های دینی کربلا توسط نماینده وی به مشاور تولیت تقدیم شد.(p1)

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵