به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها از صبح فردا پنج شنبه ۱۷ به مدت دو روز برنامه‌های مختلفی در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار می‌شود.

برگزاری آیین خطبه‌خوانی صبحگاهی خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با حضور جمعی از مسئولان این آستان مقدس در شبستان امام خمینی(ره) در ۷:۱۵ دقیقه صبح فردا از جمله این برنامه‌هاست.

همچنین، جمعی از بانوان نخبه و فعال فرهنگی استان قم فردا ساعت ۹ صبح در شبستان امام خمینی(ره) با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) دیدار خواهند کرد.

جشن میلاد کوثر نیز فردا و پس فردا شب در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه با حضور زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در صحن جامع فاطمی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، برگزاری شب شعر عفاف و حجاب نیز از دیگر برنامه‌های سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در حرم بانوی کرامت است که با حضور جمعی از شاعران برجسته کشور جمعه شب بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار می‌شود.

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵