به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار شهردار و جمعی از مدیران شهرداری قم گفت: مردم ایران دوست دارند شادی هایشان همراه با معنویت و عقلانیت همراه شود و حضورشان در اماکن مقدس برای تحویل سال نشان دهنده همین موضوع است.

تولیت حرم بانوی کرامت خاطر نشان کرد: خداوند همانطور که در طبیعت بهاری تغییر حاصل می کند از انسان ها نیز تغییر و تحول را خواستار است.

امام جمعه قم افزود: انسان می تواند تمام عمر خود را بهاری باشد و در همه حال در درون خود تحول ایجاد نماید و در مقبال کسانی هستند که در طول عمر خود حالت انجماد را دارند و به هیچ وجه به دنبال تحول نیستند.

آیت الله سعیدی با اشاره به برنامه های اجرایی شهرداری قم در سال ۹۶ و طرح‌های جدید سال ۹۷ گفت: برنامه های اجرایی باید بر اساس یک الگوی مناسب طراحی شود و مصالح عموم شهر و شهروندان در نظر گرفته شود.

وی اضافه کرد: برای اجرایی شدن طرح‌ها باید ملاحظات مهم در نظر گرفته شود و به‌صورت مکتوب راه‌حل‌ها  و مصالح موردمطالعه قرار بگیرد؛ اگر قرار است طرحی مبنی بر اتصال خیابان ها به همدیگر اجرایی شود تمامی مصالح و منافع و اثرات مثبت آن اطلاع‌رسانی شود.

پایان پیام/ ۹۶۱۱۱