به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، کمال ثریا اردکانی طی گفت‌و گویی با بیان اینکه آستان بانوی کرامت برای میزبانی از زائران و گردشگران برنامه‌های مختلفی را درنظر گرفته است، تصریح کرد: در اعیاد شعبانیه نیروهای اداره امور بین‌الملل به صورت ویژه در حال خدمات‌رسانی به گردشگران و زائران بین‌المللی هستند.

وی با اشاره به اینکه اداره‌ امور بین‌الملل آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در سال گذشته از ۹۲ هزار و ۳۰۰ زائر بین‌المللی در قالب بیش از هزار کاروان میزبانی کرده است، ‌اظهار کرد: برای این زائران بیش از ۴۵۰ تور حرم‌شناسی اجرا شده است.

رئیس اداره امور بین‌الملل آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) از برگزاری هزار و ۷۰۰ حلقه معرفتی برای زائران غیر ایرانی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها یاد کرد و افزود: طی سال گذشته برای اقشار خاص از جمله نخبگان و دانشجویان گردشگر و توریست حرم مطهر ۳۵۰ نشست تخصصی در راستای معرفی شهر مقدس قم و شخصیت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته برای معرفی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با اهتمام خادمان افتخاری اداره امور بین‌الملل چهار هزار و ۱۰۰ تور حرم‌شناسی برای گردشگران و توریست‌های شهر مقدس قم اجرا شد.

ثریااردکانی با بیان اینکه در مناسبت‌های مختلف از جمله اعیاد و شهادت‌ها برای زائران بین‌المللی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها آیین های مذهبی به زبان آن‌ها برگزار می‌شود، گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه نیز جشن‌های مختلفی به زبان‌های متفاوت در آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شده است.(t1)

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵