به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، امسال نیز همانند سال‌های گذشته به مناسبت ماه مبارک رمضان خیل عظیم عاشقان و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت به ویژه مجاوران حرم مطهر حضرت بانوی کرامت در حرم مطهر حضور پرشوری خواهند یافت.

همچنین، آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) به مناسبت این ماه مبارک برنامه‌های مختلفی را پیش‌بینی کرده است تا بتواند از زائران و مجاوران آستان مقدس به شیوه مطلوب میزبانی کند.

بر اساس این گزارش، با توجه به حضور پرشور زائران برپایی ۶ نماز جماعت در شبستان‌های امام خمینی(ره)، نجمه خاتون(س)، مسجد اعظم، صحن‌های امام رضا علیه‌السلام، جامع فاطمی و حضرت جوادالائمه علیه‌السلام به امامت شخصیت‌های برجسته دینی برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است، نماز جماعت صبح سه مرتبه، نماز جماعت ظهر یک مرتبه و نماز جماعت مغرب و عشا نیز دو مرتبه هم‌زمان با اذان و ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) طی ماه مبارک رمضان بعد از نماز جماعت مغرب و عشا با برپایی سفره افطاری ساده از زائران و مجاوران خود میزبانی خواهد کرد.(t2)

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵