معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: تشکیل اتحادیه کتابخانه‌های جهان اسلام با محوریت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) ضروری است و می‌تواند فعالیت‌های مطلوبی را در عرصه نشر معارف ناب اسلامی در جهان رقم بزند.
به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود نبویان صبح امروز در دیدار با آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) و امام‌جمعه قم در سالن محراب حرم مطهر همکاری با کتابخانه آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) را موردتوجه قرارداد و اظهار داشت: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به دنبال همکاری بیشتری با کتابخانه آستان مقدس است.
وی افزود: تشکیل اتحادیه کتابخانه‌های جهان اسلام با محوریت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) ضروری است و می‌تواند فعالیت‌های مطلوبی را در عرصه نشر معارف ناب اسلامی در جهان رقم بزند.
معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به ظرفیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) در عرصه بین‌الملل و پذیرایی زائران و توریست‌های خارجی اشاره و تصریح کرد: اگر بتوانیم با بخش بین‌الملل حرم مطهر (س) ارتباط و همکاری داشته باشیم می‌توانیم از ظرفیت آستان مقدس در این عرصه استفاده کنیم. افراد زیادی از سراسر دنیا میهمان مجمع تقریب می‌شوند که می‌توانیم با همکاری آستان مقدس، آن‌ها را با معارف اهل‌بیت(ع) آشناسازیم.
وی با اشاره به فعالیت‌های مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ادامه داد: این مجموعه فعالیت‌های مطلوبی را در زمینه‌های مختلف فرهنگی و دینی انجام داده است و به دنبال تدوین و انتشار کتابی پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه جهانی است.(p2)

پایان پیام/ ۹۶۱۱۶