آیین خطبه خوانی خادمان حرم بانوی کرامت برگزار شد+تصاویر

آیین خطبه خوانی خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور خواهران و برادران خادم برگزار شد.
آیین خطبه خوانی خادمان حرم بانوی کرامت برگزار شد+تصاویر
آیین خطبه خوانی خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور خواهران و برادران خادم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صفر فلاحی در این مراسم که صبح امروز در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهربرگزار شد، گفت:در ماه مبارک رمضان آیین‌های قرآنی، سخنرانی و مذهبی برگزار شد.

وی با اشاره به سالروز تخریب حرم ائمه بقیع افزود: افرادی که حرم ائمه بقیع(ع) را تخریب کرده‌اند از پیروان پیامبر اکرم (ص) نیستند، چراکه اگر از پیروان پیامبر (ص) بودند باید نهایت احترام را به حضرت و فرزندان ایشان داشتند.

معاون فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)، با بیان این که مسلمانان باید تلاش کنند فرزندان پیامبر(ص) را به همه دنیا معرفی کنند، تصریح کرد: افرادی که حرم ائمه بقیع (ع) را تخریب کردند درواقع با قرآن کریم به مقابله پرداخته‌اند، خداوند در قرآن کریم می‌فرماید افرادی که به پیامبر (ص) به‌عنوان خاتم‌الانبیا ایمان آورده و از کتاب حضرت پیروی کرده‌اند از رستگاران به شمار می‌روند.

وی یاری‌کردن پیامبر اکرم(ص) را مختص به زمان حیات حضرت ندانست و عنوان کرد: دشمنان تکریمی نسبت به پیامبر گرامی اسلام (ص) و کتاب حضرت نداشته‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین فلاحی بابیان اینکه سیاست دشمنان مخالف سیره و سیاست پیامبر گرامی اسلام (ص)است، خاطرنشان کرد: محبت ما به خاندان پیامبر اکرم(ص)موجب نزدیک شدن به محبت آنان می‌شود.

وی کمک و یاری‌کردن پیامبر اکرم(ص)را کمک و یاری به‌نظام مقدس اسلامی دانست و ابراز کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند در مقابل ما شمرهای زمان قرار دارند، هر کس می‌خواهد دل اهل‌بیت (س) را شاد کند باید برای تحقق اهداف اسلامی و آرمان‌های امام خمینی(ره) کمک کنند.(p1)

انتهای پیام/ ۹۶۱۱۶


۳۱ خرداد ۱۳۹۷ آستان کد خبر: ۳۱۹۳۴
دیدگاه‌ها