ثبت‌نام کلاس‌های قرآنی و معارفی خادمان در حرم مطهر

مدیر معارف قرآن و عترت حرم کریمه اهل‌بیت علیه‌السلام از ثبت‌نام کلاس‌های قرآنی و معارفی ویژه خادمان و کارکنان در حرم مطهر خبر داد.
ثبت‌نام کلاس‌های قرآنی و معارفی خادمان در حرم مطهر
مدیر معارف قرآن و عترت حرم کریمه اهل‌بیت علیه‌السلام از ثبت‌نام کلاس‌های قرآنی و معارفی ویژه خادمان و کارکنان در حرم مطهر خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مشرف در گفت‌وگو با پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها از آغاز ثبت‌نام دوره های آموزشی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت در سه رشته قرائت، حفظ و معارف قرآن و حدیث خبر داد.

وی بابیان اینکه خادمان و کارکنان آستان مقدس از 28 خردادماه می‌توانند در دوره‌های آموزشی مرکز قرآن و حدیث ثبت‌نام کنند، افزود: ثبت‌نام عموم علاقه‌مندان در کلاس‌های آموزشی از 29 خرداد آغازشده و تا 31 خردادماه ادامه دارد.

مدیر معارف قرآن و عترت آستان مقدس تصریح کرد: در بخش معارف 18 کلاس با رویکردهای معارف قرآنی و تفسیر، معارف حدیثی، معارف اعتقادی، معارف اخلاقی و تربیتی، فقه و احکام، سیره و سبک زندگی اهل بیت(ع)، مهدویت و مفاهیم قرآن در نظر گرفته‌شده است و در رشته حفظ و قرائت قرآن نیز در گروه‌های سنی مختلف ثبت‌نام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه تمامی گروه‌های سنی سهمی از کلاس‌های معارفی و قرآنی آستان مقدس در فصل تابستان دارند، گفت: دوره های قرآنی و معارفی مرکز قرآن و حدیث به نحوی برنامه‌ریزی و تدوین‌شده است که گروه سنی کودک، نوجوان و جوان  در اولویت  قرار دارند و می توانند از معارف این کلاس‌ها بهره‌مند شوند.

حجت الاسلام والمسلمین مشرف یادآور شد: بانوان خواهران متقاضی برای اطلاع از جزئیات بیشتر دوره های آموزشی می‌توانند همه‌روزه از ساعت 8 تا 14 به واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث در شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها و برادران متقاضی از ساعت 16 الی 17  به واحد برادران مرکز قرآن و حدیث مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: همچنین شماره تلفن 30 – 37175527 پاسخگوی سؤالات برادران و شماره تلفن 15 – 37175505 پاسخگوی سؤالات خواهران درباره کلاس ها و دوره ها می باشد.(t2)

انتهای پیام/ ۹۶۱۱۲


۳۱ خرداد ۱۳۹۷ آستان کد خبر: ۳۱۸۵۶
دیدگاه‌ها