مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) خبر داد

برگزاری 10 هزار و 936 نفر ساعت آموزش قرآن ویژه خادمان حرم مطهر

مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) از برگزاری 10 هزار و 936 نفر ساعت آموزش قرآنی برای خادمان رسمی، قراردادی، افتخاری و شرکتی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در طول ماه مبارک رمضان خبر داد.
برگزاری 10 هزار و 936 نفر ساعت آموزش قرآن ویژه خادمان حرم مطهر
مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) از برگزاری 10 هزار و 936 نفر ساعت آموزش قرآنی برای خادمان رسمی، قراردادی، افتخاری و شرکتی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در طول ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اشرف عبدی شب گذشته در دیدار جمعی از اساتید قرآنی حرم مطهر با آیت‌الله سعیدی طی سخنانی با اشاره به اهمیت پرداختن به امر آموزش در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های نظام آموزش برای همه کارکنان در قالب سه گروه مدیران، کارکنان و خادمان برنامه‌ریزی آموزشی لازم انجام شده است.

وی با بیان اینکه آموزش برای هر مدیر حداقل 60 ساعت، هر نیروی رسمی و قراردادی حداقل 40 ساعت و هر خادم افتخاری و شرکتی حداقل 20 ساعت در سال جاری درنظر گرفته شده است، اضافه کرد: در طول یک سال 28 هزار ساعت کلاس باید برای 720 نیروی رسمی و قراردادی و همچنین برای 9 هزار خادم افتخاری و 200 نیروی شرکتی نیز باید 184 هزار ساعت کلاس برگزار شود.

مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) خاطرنشان کرد: در مجموع باید بیش از 290 ساعت آموزش به کارکنان حرم مطهر ارائه شود که بخش‌هایی از این آموزش به صورت حضوری و بخش‌هایی از آن به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی از تلاش‌های کمیته اجرایی آموزش در سال گذشته یاد کرد و گفت: امسال در ماه مبارک رمضان 6 کلاس تفسیر قرآن کریم را برای مدیران و نیروی انسانی به صورت جداگانه برگزار کردیم که 62 نفر از خواهران و 313 نفر از برادران در این کلاس‌ها حضور یافتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدی با اشاره به اینکه 6 هزار و 492 نفر ساعت آموزش در ماه رمضان امسال برگزار شد، عنوان کرد: حجج‌الاسلام والمسلمین رستم‌نژاد معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور، قاسمی، سید حسن سعیدی و سید محسن سعیدی از اساتید حوزه علمیه و خانم زنجانی اساتید برجسته قرآنی در کلاس‌های قرآنی خادمان در ماه رمضان به تدریس پرداختند.

مدیر پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) یادآور شد: در کلاس‌های ویژه خادمان افتخاری نیز در ماه مبارک رمضان چهار هزار و 456 نفر ساعت آموزش دنبال و در مجموع برای خادمان رسمی و افتخاری حرم مطهر 10 هزار و 936 نفر  ساعت آموزش در این ماه برگزار شده است.

وی از کمبود محیط‌های آموزشی در پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) یاد کرد و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم فضاهای آموزشی را توسعه دهیم و به نتایج بیشتری در این حوزه برسیم.(p2)

انتهای پیام/ ۹۶۱۱۵


۱۸ تیر ۱۳۹۷ آستان کد خبر: ۳۲۵۸۰
دیدگاه‌ها