به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام والمسلمین صفر فلاحی عصر امروز در جمع  مدیران و اعضای سفیران کریمه اهل‌بیت(س) طی سخنانی با بیان اینکه دهه کرامت فرصتی برای بزرگداشت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها و امام رضا علیه‌السلام است، اظهار کرد: در این دهه باید به دنبال شناسایی الگوهای رفتاری این شخصیت‌ها و ترویج این الگوها در جوامع مختلف باشیم.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های مختلف و نهادهای فرهنگی باید در راستای گرامیداشت دهه کرامت مشارکت کنند، اضافه کرد: ظرفیت‌های مردمی جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند و در دهه کرامت به صورت ویژه مورد توجه قرار می‌گیرند چراکه برنامه‌های این دهه باید رویکرد مردمی داشته باشد.

معاون فرهنگی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به اینکه امسال نیز همانند سال گذشته برای ترویج فعالیت‌های مردمی در دهه کرامت جشنواره مردمی دهه کرامت دنبال شده است، مطرح کرد: شعار محوری «خدمت کریمانه به رسم اهل‌بیت(ع)» به‌عنوان شعار دهه کرامت باید در عرصه‌های مختلف خدمت مورد توجه قرار گیرد.

وی از هماهنگی‌های انجام شده در راستای اجرای برنامه‌های ملی در دهه کرامت یاد کرد و گفت: امیدواریم امسال نیز پر توان‌تر از سال گذشته در سطح ملی بتوانیم طی دهه کرامت برنامه‌های تاثیرگذاری را دنبال کنیم.(P)

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵