به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، در راستای اجرای جشنواره مردمی کرامت، کاروان سفیران کریمه که متشکل از خدام آستان مقدس کریمه اهل‌بیت فاطمه معصومه(س) است، به مناسبت دهه کرامت، با نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان دیدار و گفت‌وگو کردند.

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی، نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در این دیدار با اشاره به کرامات و عنایت ویژه حضرت معصومه سلام الله علیها به شیعیان اظهار داشت: آن حضرت فرزند کسی هست که پدرشان یعنی امام موسی کاظم علیه السلام نیز باب‌الحوائج هستند و قطعاً خود آن حضرت نیز از این صفت محروم نیستند.

وی با بیان اینکه فرزندان امام موسی کاظم علیه السلام در ایران اسلامی برکاتی را آورده‌اند، افزود: حضرت معصومه سلام الله علیها با عطر حضورشان در شهر مقدس قم باعث برکت در ترویج اسلام ناب محمدی(ص) به‌واسطه حوزه‌های علمیه شده‌اند.

امام جمعه سمنان با تقدیر از برنامه زیبا تولیت آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در اعزام خدام حرم کریمه اهل‌بیت(س) تحت عنوان کاروان سفیران کریمه به استان‌ها، این حرکت را سبب بسط و گسترش سبک و سیره معصومین(ع) در میان آحاد جامعه دانست.

آیت‌الله شاهچراغی خاطرنشان کرد: از اینکه با حضور خود در استان‌های کشور عطر حریم قدسی و ملکوتی حضرت معصومه سلام الله علیها را به کسانی که به زیارت آن حضرت نرفته‌اند می‌رسانید، از شما سپاسگزاریم.

پایان پیام/ ۹۶۱۱۱