برنامه های فرهنگی و معارفی حرم مطهر در هفته جاری اعلام شد

برنامه فرهنگی و معارفی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها از سوی روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) اعلام شد.
برنامه های فرهنگی و معارفی  حرم مطهر در هفته جاری اعلام شد
برنامه فرهنگی و معارفی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها از سوی روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، بر اساس اعلام روابط عمومی حرم مطهر آیین‌های معارفی پیام حرم و منبر حرم همه‌روزه (به ترتیب) یک ساعت قبل از اذان ظهر و عصر و پس از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش سخنرانان این هفته منبر حرم از شنبه تا جمعه به ترتیب حجج‌اسلام والمسلمین ماندگاری، ظهیری، میرشفیعی، رفیعی و فرحزاد خواهند بود.

همچنین نیایش صبحگاهی همه روز پس از نماز صبح در شبستان بزرگ امام خمینی برقرار خواهد و زمزم معرفت نیز در طول ایام این هفته با موضوعات خانواده، احکام، قرآن و مهدویت یک ساعت مانده به اذان مغرب در همین مکان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است اجرای جُنگ، مسابقه سرگرمی و برنامه آموزشی از دیگر برنامه‌هایی است که از سوی رواق کودک و نوجوان در صحن امام رضا علیه الاسلام جنب درب شماره یک (ساعت 10 الی 14 و 16 الی 19 ویژه پسران) و بالکن شرقی شبستان بزرگ امام خمینی(ره) (ساعت 11الی 14 و 16 الی 19 ویژه دختران) برگزار خواهد شد.(t2)

انتهای پیام/ ۹۶۱۱۲


۱۴ مرداد ۱۳۹۷ آستان کد خبر: ۳۴۸۱۰
دیدگاه‌ها