به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام والمسلمین نجف نجفی روحانی نماینده بعثه رهبری در عراق ظهر امروز به همراه حجت‌الاسلام حسین بهجتی مسئول دفتر بعثه رهبری در کربلا در موکب آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) واقع در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا حضور یافت.

وی از روند خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب آستان مقدس بازدید و همچنین با مسئولان این موکب دیدار و گفت‌و گو کرد.

در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین فلاحی معاون فرهنگی و هادی محمودنژاد معاون اجرایی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها به ارائه گزارشی از خدمات ارائه‌شده به زائران اربعین حسینی در این موکب پرداختند.

نماینده بعثه رهبری در عراق طی سخنانی در این دیدار با اشاره به اینکه امسال نیز موکب آستان بانوی کرامت همانند سال گذشته فعالیت‌های مطلوبی را در عمود ۱۰۸۰ دنبال می‌کند، اظهار کرد: با وجود مشکلات که وجود دارد سطح خدمات نه فقط کمتر نشده بلکه بیشتر نیز شده است.

وی با بیان اینکه مردم قم و حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها از جایگاه و شأن خاصی برخوردار هستند، مطرح کرد: خدماتی که در این موکب ارائه می‌شود باید با این شأن و جایگاه هم‌خوانی داشته باشد.

پایان پیام/ ۹۶۱۱۵