به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام، ابراهیم اسلام‌پناه در گفت‌وگویی با اعلام این خبر گفت: میهمان سرای آستان مقدس همه‌روزه در وعده‌های غذایی ناهار و شام پذیرای زائران و مجاوران حرم بانوی کرامت است.
وی با اشاره به توزیع فیش‌های تبرکی مهمان‌سرای آستان مقدس در میان زائران گفت: این فیش‌ها همه‌روزه در حرم مطهر، خیابان‌های اطراف، هتل‌ها، پارکینگ‌ها و… در میان زائران توزیع می‌شود و در مناسبت‌هایی مانند اعیاد و وفیات دینی، این کار به‌صورت مضاعف انجام می‌گیرد.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی آستان مقدس با اشاره به مشارکت محبان اهل‌بیت(ع) و خیرین در تهیه و توزیع غذای تبرکی مهمان‌سرای آستان گفت: در مناسبت‌هایی مانند ماه مبارک رمضان و ایام برپایی موکب آستان مقدس در مسیر نجف تا کربلا این مشارکت به‌صورت چشم‌گیری افزوده می‌شود.
وی افزود: همه محبان اهل‌بیت(ع) آرزو دارند که از غذای تبرکی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها متنعم شوند ولی با توجه به محدودیت‌هایی، امکان پذیرایی از همه آن‌ها برای ما وجود ندارد، ازاین‌رو تصمیم گرفته شد تا در ایام سالروز ورود کریمه اهل‌بیت(س) به قم تا رحلت جان‌سوز این بانو فرصتی ایجاد شود تا علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از مهمانسرا ثبت‌نام کنند.
اسلام‌پناه با اشاره به اجرای این طرح از دهم الی پایان آذرماه جاری گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از روز جمعه، نهم آذرماه با مراجعه به کانال آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها در پیام‌رسان سروش به آدرس astanqom@ برای دریافت غذای تبرکی نام‌نویسی کنند.
وی خاطرنشان کرد: پس از انجام قرعه‌کشی، نتایج از طریق پیامک به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید.