به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، عصر امروز دومین محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده از سوی حرم مطهر در قالب کاروانی با چهار کامیون و یک اتوبوس نیروی انسانی اعزام شد.
حجت‌الاسلام محمدجواد بهشتی پور با اشاره به اقلام کالایی این کاروان ، اظهار داشت: ۴۰ هزار قلم شامل بسته غذایی ماندگار در این محموله برای سیل‌زدگان اعزام‌شده است که عموم نیازهای سیل‌زدگان را تأمین خواهد کرد.
مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه بابیان این‌که ۱۲ هزار اقلام بهداشتی خانواده و کودک شیرخوار در این محموله ارسال‌شده است، ابراز داشت: ۱۰ تن مواد اولیه طبخ غذای گرم و ۳ تن آرد در این محموله نیز برای سیل‌زدگان در این محموله برای سیل‌زدگان تدارک دیده‌شده است.
حجت‌الاسلام بهشتی پور از ارسال ۱۰۰۰ قلم دارویی در این محموله خبر داد و گفت: هلال‌احمر استان قم نیز محموله‌ای مختصر را به همراه کاروان به مناطق سیل‌زده ارسال کرده که شایسته تقدیر و تشکر است.
گفتنی است کاروان خادم و خادم یاران فاطمی به‌منظور خدمت‌رسانی و توزیع اقلام در مناطق سیل‌زده به هماره تعدادی از طلاب جهادی و تبلیغی به شهرستان شوش استان خوزستان در این کاروان اعزام و به مردم سیل‌زده این شهرستان و روستاهای توابع خدمت‌رسانی خواهند کرد.