به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم ظهر امروز با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران استان در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد و از برترین‌های این شورا تجلیل به عمل آمد.
در این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم طی سخنانی اظهار کرد: شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی است و مصوبات آن با تاییدیه استاندار به دستگاه‌ها ابلاغ و برای این مجموعه‌ها از نظر اجرایی الزام می‌شود؛ مصوبه شورای توسعه فرهنگ قرآنی همانند مصوبات شورای فرهنگ عمومی موجب می‌شود که دستگاه‌ها بتوانند به شیوه مطلوب‌تری برای فعالیت‌های قرآنی برنامه‌ریزی کنند.
وی با بیان اینکه امسال نیز برپایی نمایشگاه‌های قرآن کریم و رسانه‌های دیجیتال در شهر مقدس قم دنبال می‌شود، تصریح کرد: دستگاه‌ها می‌توانند از فرصت نمایشگاه به شیوه مطلوب برای ارائه برنامه‌ها و خدمات قرآنی خود استفاده کنند.
خاطرنشان می‌شود، حمیدرضا شیخ‌الاسلام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم و آیت‌الله عسگر دیرباز رئیس دانشگاه قم در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیت‌های قرآنی مجموعه خود پرداختند.
انتهای پیام/