به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهالسلام، حجت‌الاسلام جواد بهشتی پور در گفت‌وگویی با اعلام این خبر اظهار کرد: در عرصه محصولات فرهنگی که در شهرهای مذهبی عرضه می‌شود، بعضاً کالاهای مناسب و دربردارنده فرهنگ ناب اسلامی دیده نمی‌شود. ضمن این‌که برخی نیز در عین دارا بودن محتوای غنی، به دلیل عدم رعایت مسائل هنری، نمی‌تواند اثرگذاری مطلوبی داشته باشد.
مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس ادامه داد: با توجه به این‌که ایده‌های هنری تا مرحله اجرا، زمان‌بر هست، همین مسئله موجب عدم اقبال تولیدکنندگان شده و محصولات تولیدشده این عرصه خالی از ظرایف هنری شود.
وی ادامه داد: در راستای تولید محصولات فرهنگی هنری اثرگذار و مروج سبک زندگی اسلامی، کارگاه نقش عرش به مدت چهار روز با حضور اساتید و هنرمندانی در این عرصه برگزار شد.
حجت‌الاسلام بهشتی پور با اشاره به مشارکت گروه فرهنگی بارقه هنر اسلامی (خانواده ماهد) در برگزاری کارگاه نقش عرش، گفت: در این کارگاه چهار تن از اساتید عرصه هنری، خوشنویسی، نقش و آرایه و بسته‌بندی با حضور جمعی از هنرمندان کشوری و استانی به دنبال تولید آثاری در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی بودند.
وی خاطرنشان کرد: در این چهار روز، بیش از ۳۰ محصول در ۱۰ دسته محصولی آماده تولید شد که تا پایان اردیبهشت‌ماه به مرحله تولید صنعتی خواهند رسید. تولیدات حرم (دم‌نوش، نبات، خوراکی‌ها و…)، متبرکات، زیورآلات، قاب‌های تزئینی، کالاهای حجاب، تندیس‌ها، عطر، کالاهای کاربردی سبک زندگی، محصولات کودک و پوشاک ازجمله دسته‌های محصولی است که در این کارگاه چهارروزه طراحی شد.
خاطرنشان می‌شود این کارگاه در دارالضیافه حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در صحن صاحب‌الزمان(عج) برگزار در نیمه شعبان، هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت ولیعصر(عج) به کار خود پایان داد.