به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی ظهر امروز در آیین شکرانه خدمتگزاری در نوروز ۹۸ و امدادرسانی به سیل‌زدگان و تقدیر از خادمان بهاری که در شبستان حضرت زهرا سلام‌الله علیها برگزار شد، با بیان اینکه خادمان شهر کریمه اهل‌بیت(س) در ایام نوروز به شیوه مطلوب خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران حرم مطهر را دنبال کردند، اظهار کرد: محبان اهل‌بیت(ع) تلاش می‌کنند تا این بزرگواران را الگوی خود قرار داده و رهنمودهای آنان را به‌عنوان یک فرمان دنبال کنند.
وی اضافه کرد: اهل‌بیت(ع) محبان و شیعیان را اینگونه می‌پسندند که در شادی آن‌ها شاد و در غم آن‌ها غمناک باشند به این معنا که باید در ایام شادی کارها و رفتارهایی را داشته باشیم که بتوانیم شادی آن‌ها را رقم بزنیم و در ایام غم نیز همراه و هم‌دم آن‌ها باشیم.
تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) ادامه داد: در کار برای اهل‌بیت(ع) سلایق شخصی نباید دخالت داده شود چراکه در این صورت هدف محقق نمی‌شود و کاری صورت می‌گیرد که مورد پسند اهل‌بیت(ع) نیست و برخی کارها موجب ناخوشنودی آن‌ها می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: تحویل سال ۹۸ هم‌زمان با میلاد امام علی علیه‌السلام و اعیاد ماه رجب تقارن مبارکی بود که از برکت آن بهره‌مند شدیم هر چنددر آغاز سال ۹۸ وقوع سیل خسارت‌هایی‌ را برای مردم به دنبال داشت که عموم مردم کشور را برای جبران خسارات مردم سیل‌زده بسیج کرد.
آیت‌الله سعیدی ادامه داد: افرادی که مشغول خدمت به مردم هستند باید به شیوه‌ای کارهای خود را دنبال کنند تا در حد امکان مردم از تهدیدهایی همانند سیل در امان بمانند.
وی از تلاش دشمن برای ایجاد اختلاف میان مردم یاد کرد و گفت: دشمن رشد خود را در تفرقه و اختلاف میان مردم ایران اسلامی می‌داند به همین علت حفظ و تقویت اتحاد و انسجام ملت به‌عنوان یک موضوع مهم و اصلی باید مورد توجه قرار گیرد.