حجت‌الاسلام جواد بهشتی پور در گفت‌وگو با پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها به بررسی بازخوردهای مسابقه قرآنی « ترنم وحی» پرداخت و اظهار داشت: این مسابقه قرآن از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری باهدف ترویج و آموزش معارف قرانی در قالب مسابقه‌ای پیامکی برگزار می‌شود.
مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با اشاره به این‌که روزانه بیش از ۲۲ هزار نفر در این مسابقه پیامکی شرکت می‌کنند، ابراز داشت: سؤالات این مسابقه همه‌روزه از محتوای سخنرانی حجت‌الاسلام محمد حاج ابوالقاسم دولابی که در ابتدای مراسم ترتیل خوانی به بیان نکات تفسیری جزء روز می‌پردازد، تهیه و به‌صورت سؤالات چندگزینه‌ای از شبکه ۳ سیما و شبکه استانی نور در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.
حجت‌الاسلام بهشتی پور بابیان این‌که به‌صورت میانگین همه‌روزه ۱۷ هزار پاسخ صحیح از سوی مخاطبان ارسال می‌شود، گفت: همه‌روزه دو نفر از این تعداد به‌عنوان برنده سفر به مشهد مقدس و کربلای معلا انتخاب می‌شوند.
وی ادامه داد: برندگان این مسابقه در ایام تابستان ۹۸ در قالب کاروان‌های زیارتی به دو شهر مقدس مشهد و کربلای معلا اعزام خواهند شد.
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند از همه‌روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۲:۴۵ دقیقه الی ۱۵ عصر به‌صورت زنده آیین بیان نکات تفسیری قرآن کریم را مشاهده و با ارسال جواب صحیح مسابقه به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۱۲۲ در این مسابقه شرکت کنند.