به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، ویژه برنامه پرسمان خانواده (حلقه های معرفت) هر شب ساعت ۲۲ در شبستان امام خمینی(ره) و صحن امام رضا علیه السلام حرم مطهر برگزار می شود.
محور این برنامه سبک زندگی ایرانی اسلامی است که با حضور اساتید مجرب، که از طلاب و فضلای حوزه هستند، با ارائه مباحثی در موضوعات خانواده و تربیت فرزند برگزار می گردد. در پایان این ویژه برنامه، کارشناسان مربوطه به پرسش های زائران پاسخ می دهند.
بر اساس این گزارش، هر شب از میان صحبت های کارشناسان، مسابقه ای برگزار می شود که به قید قرعه به پنج نفری که پاسخ صحیح بدهند، فیش افطاری تبرکی مهمانسرای آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها تعلق می گیرد.
لازم به ذکر است طرح پرسمان خانواده از دهه فجر سال ۹۷ در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) آغاز شده که با توجه به اهمیت تحکیم بنیان خانواده و هجمه دشمن در تخریب بنیان خانواده، برگزاری این دوره ادامه یافت و در قالب طرح حلقه های معرفت در ایام نوروز ۹۸ و در ماه رمضان نیز برگزار شد.
خاطرنشان می شود بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ویژه برنامه پرسمان خانواده در دیگر مناسبت های سال و در ایام عادی نیز سه شنبه ها و چهارشنبه ها برگزار شود.