به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها،مردم روزه دار و مومن شهر قم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) به عنوان روز قدس نامگذاری شده است، بار دیگر برگی زرین در تاریخ پرافتخار خود در دفاع از اسلام و مستضعفان به ثبت رساندند و با حضوری پرشکوه حماسه ای دیگر رقم زدند.
مردم روزه دار شهر قم با وجود گرمای هوا حضوری پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس داشته و این حرکت غرور آفرین مشتی محکم بر پیکره رژیم کودک کش صهیونیستی بود.
راهپیمایان قم صبح امروز پس از حرکت از مسیرهای ده گانه در میدان آستانه تجمع کرده و سپس حرکت یکپارچه و خروشان خود به سمت مصلای قدس را آغاز کردند.
مراجع عظام تقلید، شخصیت های حوزوی، مسؤولان کشوری و لشکری، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، دانشجویان و دانش آموزان و همچنین ورزشکاران از جمله شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس در قم هستند.
همچنین، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافت و در کنار عموم مردم انقلابی شهر مقدس قم انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرد.