به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهالسلام، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی پیش از ظهر امروز با حضور در صحن امام رضا علیه السلام حرم مطهر، از مراحل ساخت شبستان امیر المؤمنین امام علی علیه السلام بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت کار قرار گرفت.
وی در ادامه این بازدید که همراه با معاونان و مدیران آستان مقدس بود، از محل نگهداری کارتن ها در صحن امام رضا علیه السلام که شب گذشته دچار حریق شده بود، بازدید کرد.
بر اساس بازدید به عمل آمده، علی رغم دود فراوان ایجاد شده به دلیل سوختن مواد پلاستیکی و کاغذی، هیچ گونه خسارتی به معماری سنتی و کاشی‌کاری‌های این صحن وارد نشده و صرفا مقداری دوده بر روی آنها نشسته است که به همت خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در حال زدودن می‌باشد.
همچنین درب ورودی مربوطه نیز فلزی است که خادمان بارگاه نورانی حرم مطهر کریمه اهل بیت در حال زدودن دوده ها و رنگ کاری هستند.
اطلاعات و اخبار این حادثه صرفا توسط روابط عمومی آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها با استفاده از پایگاه خبری و کانال های رسمی آستان مقدس در شبکه های اجتماعی منعکس می شود و امید می رود زائران و مجاوران این حرم قدسی به شایعات توجه نکرده و اصحاب رسانه نیز همانند همیشه با اطلاع رسانی درست و صحیح همیار خادمان حرم بانوی کرامت باشند.