به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، ابوالفضل ایرانی‌خواه عصر امروز در نشست قرارگاه ۱۹ دی استان قم که در سالن جلسات محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با اشاره به اینکه طی سال‌های اخیر در حوزه حجاب و عفاف شاخص‌های کشور درحال تغییر است، تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا حداقل در استان قم وضعیت متفاوت‌تری نسبت به دیگر استان‌های کشور داشته باشیم.
وی با بیان اینکه دانشجویان متدین از تهران و دیگر استان‌ها، قم را برای تحصیل خود انتخاب می‌کنند، اضافه کرد: به ندرت در میان دانشجویان، افرادی هستند که نیاز به تذکر دادن داشته باشند و بیشتر دانشجویان از وضعیت مطلوبی برخودار هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از انجام بیش از ۱۵۰ مورد بازدید از مراکز مختلف درمانی و بهداشتی یاد کرد و گفت: شاخص‌های عفاف و حجاب را از جمله شاخص‌های مهم در ارزیابی قرار داده و به وضعیت این شاخص در مراکز مختلف توجه داریم.
وی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی در حوزه حجاب و عفاف استمرار خواهد داشت، مطرح کرد: هر چند اکنون در برخی از مراکز خصوصی مشکلاتی داریم اما از پیشنهادات و همکاری دستگاه‌ها برای رفع این مشکلات استقبال می‌کنیم.