به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حلقه قصه‌گویی ویژه کودکان دختر در کتابخانه اختصاصی بانوان آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها برگزار می‌شود.
این حلقه قصه‌گویی در نوبت عصر روزهای پنجشنبه در محل کتابخانه واقع در شبستان حضرت نجمه خاتون سلام‌الله علیها برای کودکان برپا می‌شود.
بیان مفاهیم سبک زندگی اسلامی، آموزش معارف دینی و اعتقادی به کودکان، تبیین فرهنگ انتظار و تبیین موضوعات مرتبط با حوزه کودک و نوجوان و تربیت دینی کودکان از مهم‌ترین محورهایی است که قصه‌گویی برای کودکان بر اساس آن صورت می‌گیرد.
لازم به ذکر است؛ بیشترین مراجعان کتابخانه اختصاصی بانوان آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها کودکان هستند و ازآنجایی‌که  بخش کودک و نوجوان کتابخانه اختصاصی بانوان آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها برای کودکان در عرصه کتاب کودک و نوجوان دارای محدودیت منابع  است، این بخش برای پاسخگویی به نیازهای  کودکان و نوجوانان در عرصه امانت کتاب نیازمند حمایت همیشگی مردم و خیران برای افزایش منابع این کتابخانه است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به کتابخانه اختصاصی بانوان واقع در شبستان نجمه خاتون سلام‌الله علیها حرم مطهر مراجعه کنند.