به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام مهدی احمدی امروز در نشست هم‌اندیشی بررسی الگوی انتقال و حراست از اشیاء قیمتی موزه که با حضور نمایندگانی از امور موزه‌های بنیاد مستضعفان در سالن جلسان ساختمان کریمه برگزار شد، با اشاره به اینکه سیاست‌های معاونت فرهنگی آستان مقدس در موضوع موزه متمرکز بر تحول محتوایی است، اظهار داشت: موزه حرم مطهر بانوی کرامت از قدیمی‌ترین موزه‌های کشور محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه تعیین‌کننده تغییرات شکلی و الگوهای نمایشگاهی موزه آستان مقدس، ابراز داشت: تحول در حوزه محتوا و تثبیت قابلیت عبرت‌آموزی اجتماعی، اخلاقی و سیاسی از اولویت‌های تحول پیش‌روی موزه حرم مطهر است.
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با اشاره به رسالت‌های آستان مقدس در حوزه‌های مختلف، گفت: نشر معارف اهل‌بیت(ع) از اهدافی است که در تحول موزه آستان مقدس دنبال خواهد شد.
وی از انتقال موزه به ساختمان جدید خبرداد و گفت: تغییر و تحول موزه آستان مقدس یک اقدام ملی است چراکه آغوش آستان برای دریافت همکاری‌های تخصصی در این راستا به روی متخصصان متعهد باز است.