به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام علی مظفری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم که در سالن محراب انجام شد، با بیان اینکه به دنبال یک برنامه متحولانه و جدید در مجموعه قضایی استان قم هستیم، اظهار کرد: اکنون نشاط و ظرفیت مطلوبی در دستگاه قضا وجود دارد که امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت برای خدمت مطلوب‌تر به مردم استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: وضعیت و مشکلات اقتصادی کشور موجب شده است که پرونده‌های جرائم مالی، حقوقی و اقتصادی در برخی از حوزه‌ها افزایش یابد و این موضوع کار قوه قضاییه را زیاد کرده است.
رئیس کل دادگستری استان قم از تنظیم و ابلاغ سند تحول جدید برای قوه قضاییه به دستور آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه یاد کرد و افزود: امیدواریم در استان قم بتوانیم متفاوت‌تر از دیگر استان‌ها در راستای اجرای سند تحول گام برداریم.
وی با بیان اینکه در استان قم به صورت ویژه نیازمند حمایت مراجع تقلید و نماینده ولی‌فقیه هستیم، اضافه کرد: این استان ویژگی‌های مختلفی دارد که امیدواریم با نگاه به این ویژگی‌ها بتوانیم رسالت خود را به خوبی انجام دهیم.
مظفری یادآور شد: دستگاه قضایی مشکلاتی دارد که مرتبط با این مجموعه نیست از جمله قوانین، تبصره‌ها و ماده‌ها که توسط مجلس دنبال می‌شود اما گاهی نارضایتی‌های مردمی از قانون متوجه قوه قضاییه می‌شود و ما مجبور هستیم به سمتی برویم که انتظارات اجتماعی را پاسخ دهیم.