به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، مهدی عباسیان طی گفت‌وگویی با اشاره به فعالیت‌های شبانه‌روزی دارالشفاء حرم کریمه اهل‌بیت(س) و ارائه خدمات مختلف پزشکی به مراجعه کنندگان، بیان کرد: در راستای ارائه خدمات بیشتر به زائران و مجاوران، به دنبال تجهیز و وسعت بخشیدن دارالشفاء در سال جاری هستیم.
وی افزود: در راستای توسعه دارالشفاء آستان مقدس بانوی کرامت با توجه به عنایت تولیت حرم مطهر و همچنین دستور معاونان، اقداماتی انجام گرفته و یک طبقه جدید به ساختمان درمانگاه اضافه می‌شود.
مدیر بهداشت و درمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام با بیان اینکه در دارالشفاء به دلیل کمبود جای فیزیکی نتوانسته‌ایم پزشکان بیشتری جذب و خدمات بیشتری ارائه کنیم، ادامه داد: امیدواریم این مهم به زودی تحقق پیدا کند.
وی خاطرنشان کرد: اگر طبقه جدید درمانگاه که دارای فضایی بیش از ۳۰۰ متر مربع است، ایجاد شود، این امکان را خواهیم داشت که بخش‌های مختلف تخصصی درمانگاه را در فضای توسعه‌یافته جدید، راه‌اندازی و در همین راستا پزشکان بیشتری را برای ارائه خدمت به زائران و مجاوران جذب کنیم.
عباسیان گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری بتوانیم فضای جدید درمانگاه آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام را ایجاد کرده و به بهر‌ه‌برداری برسانیم و شاهد ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مراجعه‌کنندگان باشیم.