به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام جواد بهشتی‌پور طی گفت‌وگویی با اشاره به میزبانی ویژه موکب کریمه اهل‌بیت(س) از اهالی رسانه در عمود ۱۰۸۰ مسیر پیاده‌روی نجف به کربلا اظهار کرد: امسال نیز آستان مقدس با استفاده از ظرفیت‌های موجود تلاش کرده است تا رسالت میزبانی از زائران و همچنین خادمان رسانه‌ای اربعین را به شیوه مطلوب دنبال کند.

وی از حضور شبکه‌‌های ملی و بین‌المللی در موکب آستان مقدس بانوی کرامت یاد کرد و افزود: هر چند سال‌های گذشته نیز این موکب به‌عنوان یک پایگاه رسانه‌ای عملکردهای مطلوبی را دنبال کرده است اما امسال در حوزه رسانه با راه‌اندازی استودیو ویژه شاهد تحول چشم‌گیری در انعکاس برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی خواهیم بود.

معاون فرهنگی اجرایی موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها عنوان کرد: موکب آستان مقدس علاوه بر ارائه خدمات رفاهی، اسکان و درمانی به دنبال این است تا بتواند بستر انعکاس و معرفی گسترده‌تر حماسه اربعین حسینی را رقم بزند.

وی به آغاز فعالیت موکب بانوی کرامت از ۱۴ مهرماه اشاره کرد و ادامه داد: فعالیت‌های مختلف موکب از جمله انعکاس برنامه‌های رسانه‌ای تا ۲۷ مهرماه ادامه خواهد داشت.