به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، برنامه هفتگی حرم مطهر شامل سخنرانی‌ها، ادعیه و زیارات، ویژه‌برنامه‌های بانوان، کودک و نوجوان، موزه حرم مطهر، خدمات سالمندان، امانتداری، نمایشگاه خدمت در پرتو بانوی کرامت و ثبت‌نام فیش غذای تبرکی اعلام شد.
مراسم سخنرانی حرم مطهر بانوی کرامت هر شب بعد از مغرب و عشاء به ترتیب با حضور ححج اسلام حسینی‌قمی، ماندگاری، بندانی‌نیشابوری، نظری‌منفر، مؤمنی، فرحزاد و میرباقری برگزار می‌‌شود.
برنامه نیایش صبحگاهی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) شامل قرائت ادعیه و زیارات وارده نیز هر روز بعد از نماز صبح در شبستان امام خمینی(ره) و با حضور خادمان آستان مقدس بانوی کرامت برگزار خواهد شد.
قرائت دعای توسل با حضور جانباران استان قم روز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء برپا می‌شود و دعای کمیل نیز با قرائت سید مهدی میرداماد و سخنرانی حجت‌الاسلام فرحزاد روز پنجشنبه بعد از نماز عشاء برگزار می‌شود.
مراسم زیارت عاشورا این هفته حرم مطهر، پنجشنبه صبح با نوای حجت‌الاسلام حسینی‌سبزواری و زیارت جامعه کبیره نیز ساعت ۲۱ همان روز از سوی حجت‌الاسلام شهیدی قرائت می‌شود و روز جمعه یکم آذرماه ۱۳۹۸ نیز مراسم دعای ندبه همزمان با طلوع آفتاب با صدای حجت‌الاسلام هادی شمس برپا می‌گردد.
واحد دریافت امانت و اشیاء ارزشمند حرم مطهر همه‌ روزه از ساعت ۷ تا ۲۳ فعال بوده و در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه به‌ صورت شبانه‌روزی به زائران آستان مقدس خدمات ارائه می‌دهد.
علاقه‌مندان برای آشنایی با ۴۰ سال خدمات آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام در انقلاب اسلامی می‌توانند همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۲۰ از نمایشگاه خدمت در پرتو بانوی کرامت واقع در صحن صاحب الزمان(ع) بازدید کنند.
ویژه‌برنامه‌های معارفی بانوان شامل اردوهای زیارتی، حلقه‌های معرفتی، سخنرانی، پاسخگویی، بیان احکام، ختم‌های ثقلین، حزب‌خوانی و مسابقات و خدمات فرهنگی هر روز ساعت ۸ تا ۲۱ در رواق حضرت خدیجه سلام‌الله علیها برقرار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۷۱۷۵۵۶۱ تماس گیرند.
کودکان و نوجوانان زائر نیز می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات جُنگ معارفی، مسابقه، سرگرمی و برنامه‌های آموزشی ویژه پسران همه‌روزه از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ به میدان آستانه جنب درب شماره ۱ و برای برنامه‌های متنوع ویژه دختران همه‌روزه ساعت ۱۱ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۱۹ به شبستان امام خمینی(ره) بالکن شرقی مراجعه کنند.
میهمانی سفره پرخیر و برکت حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، آرزوی هر زائر عزیزی است که علاقه‌مندان جهت شرکت در قرعه کشی فیش غذای تبرکی با مراجعه سایت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام به آدرس https://amfm.ir/ticket/ می‌توانند مشخصات خود را ثبت کرده و از این سفره نیز بهره‌مند شوند.