به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، جدول برنامه هفتگی حرم مطهر شامل سخنرانی‌ها، ادعیه و زیارات از ۲۳ تا ۲۹ آذرماه ۱۳۹۸ اعلام شد.
براساس این گزارش، مراسم سخنرانی حرم مطهر در هفته پایانی آذرماه، از شنبه تا جمعه هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجج اسلام حسینی قمی، ماندگاری، فرحزاد، مؤمنی، رفیعی، نظری منفرد و میرباقری برپا می‌شود.
برنامه نیایش صبحگاهی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) شامل ادعیه و زیارات وارده هر روز از ساعت ۶ صبح در شبستان امام خمینی(ره) و با حضور خادمان آستان مقدس بانوی کرامت برگزار می‌شود و ویژه‌برنامه پیام حرم نیز یک ساعت مانده به اذان ظهر با حضور سخنرانان برگزار خواهد شد.
قرائت دعای توسل این هفته حرم مطهر با همکاری هیأت جانباران استان قم روز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود و پنجشنبه بعد از نماز صبح نیز مراسم زیارت عاشورا با نوای علی پیله‌وران تقدیم زائران و مجاوران آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها خواهد شد.
روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء دعای کمیل با قرائت سید مهدی میرداماد و سخنرانی حجت‌الاسلام نظری منفرد برپا خواهد شد و مراسم زیارت جامعه کبیره این هفته حرم مطهر نیز ساعت ۲۱ پنجشنبه از سوی حجت‌الاسلام شهیدی قرائت می‌شود.
مراسم دعای ندبه آستان مقدس نیز روز جمعه ۲۹ آذرماه همزمان با طلوع آفتاب و با سخنرانی حجت‌الاسلام میرباقری و قرائت دعا توسط اسلام میرزایی برپا خواهد شد.