به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام حسین آبادی عصر امروز در شبستان امام خمینی(ره) گفت: اگر انسان قواعد حاکم بر هر چیزی را بداند، دانستن این قواعد می‌تواند در موفقیت و پیشرفت مؤثر باشد.
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران افزود: فهم قواعد اقتصادی و نبض بازار، آگاهی از قواعد حاکم بر زندگی مشترک و… همگی می‌تواند در موفقیت و رشد مادی و معنوی انسان نقش‌آفرین باشد.
وی خاطرنشان کرد: خداوند این عالم را بر اساس قواعد اداره می‌کند و انسان‌هایی که بتوانند این قواعد را درست بفهمند، به سعادت می‌رسند.
سخنران حرم بانوی کرامت تأکیدکرد: گام برداشتن در مسیر رشد و کمال منوط به فهم قواعد الهی حاکم بر عالم هستی است، به‌گونه‌ای که انسان به‌درستی قواعد نصرت، برکت، نعمت و… را درک نماید و طبق این قواعد حرکت کند.
وی یادآور شد: همه انسان‌ها دارای جسم و روح هستند، اما یکی مثل شهید قاسم سلیمانی در راستای قواعد الهی حرکت می‌کند و خوار چشم دشمنان و کابوس آمریکا و اسرائیل و اسوه مقاومت می‌شود.
حسین آبادی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و دیگر شهدای حادثه اخیر شامل قاعده نصرت و برکت الهی شدند و اگر انسان به قواعد عالم توجه نکند، نمی‌تواند به پیروزی دست پیدا کند.
وی خاطرنشان کرد: هیچ انسانی نمی‌تواند از اراده و مکر الهی فرار کند، به همین خاطر انسان باید تمام اعمال و کردارش در چارچوب و قواعد الهی باشد.
سخنران حرم بانوی کرامت تأکید کرد: اتفاقات خوبی در جبهه مقاومت و منطقه به خاطر رشادت‌های شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس روی‌داده بود و حزب شیطان تضعیف‌شده بود، اما ایادی استکبار با مکر و حیله تصمیم به ترور سرداران مقاومت نمودند و به خیال خودشان مکر خوبی را انجام دادند، اما در حقیقت خوار و ذلیل شدند.
حسین آبادی در ادامه افزود: خون شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر یارانشان یک اجتماع قلوب در جبهه مقاومت و تمام عالم به وجود آورد و این خون‌ها به جبهه مقاومت خدمت خواهد کرد.
وی یادآور شد: قاعده نصرت الهی شامل حال جبهه مقاومت خواهد شد و دشمنان از همین‌الان متوجه شده‌اند که چه خطای بزرگی با شهادت سرداران مقاومت مرتکب شده‌اند و مکر دشمنان به خودشان بازگشته است.