به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، محمدتقی فهمیده پدر شهیدان محمدحسین و داوود فهمیده پس از تحمل ماه‌ها درد و رنج ناشی از بیماری، بعد از ظهر امروز سه شنبه ۱۲ فروردین به دیدار فرزندان شهید و همسرش شتافت.

پدر شهیدان فهمیده از سال گذشته در بستر بیماری بود که از دهم بهمن ماه سال گذشته به دلیل مشکلات ریوی و اختلال تنفسی در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) تهران بستری شده بود.

آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)، امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان قم به دنبال درگذشت پدر شهیدان فهمیده پیامی را صادر کرده که متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سَلَامٌ عَلَيْكُمْ بِمَا صَبَرْتُمْ ۚ فَنِعْمَ عُقْبَى الدَّارِ

سوره رعد، ۲۴

خبر درگذشت ابوالشهیدین، پیرغلام دستگاه سیدالشهدا مرحوم حاج محمد تقی فهمیده که دو جوان برومند حاصل زندگانی خویش، محمد حسین و داوود فهمیده را تقدیم این انقلاب نموده بود موجب تأثر و تالم فراوان گشت.

آن مرد بصیر، شجاع و انقلابی، سرچشمه روح مجاهد فرزندان والا مقام خویش بود و از سفره پاک و نان حلال و تربیت الهی اش، آن شهید ۱۳ ساله تربیت یافت که رهبر کبیر بزرگ ترین انقلاب عصر، او را رهبر خویش دانست!

اینجانب عروج آن فقید سعید را به بازماندگان گرامی ایشان تسلیت عرض می‌نمایم و از جوار بارگاه پرنور حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برای آن بزرگ مرد سفر کرده همجواری با سیدالشهدا را از خداوند منان مسئلت دارم.

نماینده ولی فقیه استان و تولیت آستان مقدس قم

سید محمد سعیدی