به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، هادی محمودنژاد طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه در دوران بسته بودن درب‌های حرم مطهر به علت شیوع ویروس کرونا، خادمان این بارگاه دست از تکاپو برنداشته و همچنان در بخش‌های مختلف درحال خدمت‌رسانی هستند، اظهار کرد: این ایام فرصت مطلوبی را برای خادمان فراهم ساخته تا بتوانیم فعالیت‌های عمرانی داخل حرم را به صورت مطلوب‌تر دنبال کنیم.
وی اضافه کرد: بازسازی درب‌های مضجع شریف و مرمت و بهسازی صحن امام هادی علیه‌السلام از مهم‌ترین اقداماتی است که اکنون به همت خادمان در حال دنبال شدن است.
قائم مقام تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) خاطرنشان کرد: تنظیف و تعمیر روشنایی‌های حرم مطهر و بهسازی ضریح مطهر نیز از دیگر اقداماتی است که توسط متخصصان درحال انجام است.
وی از اعزام خادمان حرم مطهر به بیمارستان‌ها به‌منظور تجلیل از کادر درمانی و تقویت روحیه بیماران یاد کرد و گفت: روزانه بیش از هزار و۵۰۰ غذای تبرکی حرم مطهر به همراه آبمیوه طبیعی میان کادر درمانی و بیماران استان قم توزیع می‌شود.
محمودنژاد با اشاره به توزیع هزاران بسته غذایی میان نیازمندان با مشارکت خیرین تصریح کرد: این بسته‌های در میان مردم مناطق محروم استان قم توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه خادمان بخش فرهنگی آستان مقدس نیز روزانه با استفاده از بستر رسانه و فضای مجازی مهمان منازل ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت هستند، تصریح کرد: هر روز از جوار ضریح مطهر برنامه‌های معارفی با حضور سخنرانان و مداحان مطرح استان و کشور دنبال می‌شود.