پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها_قاسمی: تمام افتخارم در زندگی خادمی بی بی حضرت معصومه سلام‌الله علیها است.

مادرم به پاس عشق و ارادتی که به دختر بی‌همتای امام موسی کاظم علیه‌السلام داشت و پاس عمر دوباره‌ای که خداوند به واسطه توسل به این بانو به من بخشیده بود نام مرا معصومه گذاشت تا ادب نوکری را به جا آورم و در حریم بانو و در مسیر زندگی خود جز نوکری خاندان رسالت، رسالت دیگری به خود را ندهم.

از همان دوران بچگی دوست داشتم خادم بانو شوم اما شرایط زندگی به من اجازه نداد تا اینکه دو سال پیش به صورت اتفاقی برای زیارت به حرم آمدم و متوجه شدم برای خدمت افتخاری ثبت‌نام می‌کنند من هم با شوق فراوان ثبت‌نام کردم، هر چند می‌دانستم با وجود سیل مشتاقان شانس من برای خدمت کم است اما بانو عرض ارادت مرا پذیرفتند و اجازه دادند در حرم ایشان در سیل خادمان قرار گیرم.

من در روزهای یکشنبه در حرم شیفت هستم و همین خدمت یکشنبه‌های عمرم را برای من یکشنبه‌هایی طلایی کرده است، یکشنبه‌هایی که تمام هفته به انتظار آن هستم و ثانیه‌ها را به شوق خدمت به بانو می‌شمارم .

برترین عبادت بندگان بنا به نقلی از حضرت رسول(ص) این است که گناه نکند و من به واسطه خدمت افتخاری به آستان بانوی کرامت گناه را در زندگی خود بسیار کم رنگ کرده‌ام و سعی می‌کنم به واسطه اسمم تا می‌توانم خود را به شخصیت بانوی فاطمی نزدیک کنم.

خدمت در حرم بانوی کرامت زندگی مرا در کام خودم و دیگران شیرین‌تر از عسل کرده است شیرینی که هلاوت آن فقط در اقلیم بقای خاندان رسالت قابل چشیدن است.

چشمه نگاه من به زندگی به واسطه خدمت در آستان بانوی کرامت دگرگون و بهشت آسمانی در نگاه زمینی من متجلی شده است.

من هر یکشنبه حضور در بهشت را استشمام می‌کنم و بهشت قدسی را در آغوش می‌کشم و این زیبایی خدمت و عطر حرم فاطمی به گونه‌ای در زندگی من متجلی شده است که دخترم تا به خانه می‌روم می‌آید و چادر مرا بو می‌کند و می‌گوید چه عطر دل انگیزی در حالی‌که من در کفشداری آستان مشغول به خدمتم اما عطر فاطمی به نحوی است که جای جای حرم بوی بهشت می‌دهد.

دل برای یکشنبه‌های بهشتی و عطر حرم فاطمی تنگ شده و قطرات اشک راه خود را از گونه‌های من به سمت زمین می‌پیماید و امیدوارم بار دیگر با از میان رفتن کرونا بتوانم به محل خدمت خود در حرم بازگردم و شوق خدمت در بارگاه فاطمی را در قلب و زندگی خود دوباره حس کنم.