به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، این روزها با وجود محدودیت‌های مختلف در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با رعایت نکات بهداشتی میزبان زائران و مجاوران آستان مقدس است.

همچنین صوت و تصویر مراسم‌ها و برنامه‌های مذهبی این آستان علاوه بر انعکاس در فضاهای مجازی و رسانه‌های مختلف، با استفاده از بلندگوها و نمایش‌گرها در صحن‌های حرم مطهر بانوی کرامت منعکس می‌شود تا عموم علاقه‌مندان با حضور در فضاهای باز و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بتوانند از این برنامه‌های معنوی بهره‌مند شوند.

در هفته جاری به مناسبت شهادت امام صادق علیه‌السلام ویژه‌برنامه‌های مختلف در حرم مطهر بانوی کرامت دنبال می‌شود که این ویژه برنامه‌ها از سه شنبه شب ۲۷ خردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی قزوینی و مداحی سید رضا نریمانی آغاز خواهد شد.

همچنین، صبح روز شهادت امام صادق علیه‌السلام آستان مقدس میزبان سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین مؤمنی و مداحی سید علی حسینی‌نژاد خواهد بود و ظهر شهادت نیز بعد از نماز عصر عباس حیدرزاده برای زائران و مجاوران حرم مطهر مدیحه‌سرایی خواهد کرد.

ویژه برنامه شام شهادت امام صادق علیه‌السلام نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی میرباقری و مداحی مهدی سلحشور در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) دنبال خواهد شد.