به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، اداره امور بین الملل حرم مطهر کریمه اهل بیت سلام الله علیها در ایام رحلت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله مراسم‌هایی را به زبان‌های مختلف برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ ماه صفر سخنرانی به زبان عربی توسط حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر الجلالی رأس ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار و از شبکه‌های اجتماعی امور بین‌الملل آستان به نشانی @haramqom.arabic به صورت مستقیم منعکس می‌شود.

همچنین در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ صفر مراسمی با سخنرانی سیداحتشام عباس زیدی در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت پاکستان و ۲۰:۰۰ به وقت هندوستان به زبان اردو برگزار خواهد شد که از شبکه‌های اجتماعی به نشانی @haramqumur منعکس خواهد شد.

به مناسبت ایام رحلت پیامبر صلوات الله علیه و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا علیهما السلام مراسمی به زبان تایی امشب بعد از نماز عشاء برگزار و در شبکه‌های اجتماعی به صورت مستقیم منعکس خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود، اداره امور بین الملل حرم مطهر تولیدات رسانه‌ای به زبان های عربی، اردو و انگلیسی نیز داشته است که در شبکه‌های اجتماعی منعکس شده است.