به گزارش پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، چهارمین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم در سال جاری، پیش از ظهر امروز در سالن محراب حرم مطهر کریمه اهل‌بیت سلام‌الله علیها برگزار شد.
در این نشست مدیران قرآنی اوقاف، صدا وسیما، ورزش وجوانان، سازمان تبلیغات اسلامی و دانشگاه قم در خصوص مصوبات جلسه قبل و تشریح تفاهم‌نامه‌ها و دوره‌های در حال برگزاری و به اتمام رسیده مطالبی را بیان کردند.
همچنین در این نشست از حسین یزدان‌پناه نفر دوم رشته اذان کشوری، شهاب امانتچی نفر دوم رشته دعا خوانی، محمد حسین عربیان نفر پنجم حفظ کل، محمد حسین ابراهیمی نفر چهارم رشته اذان، فاطمه پیوسته نفر اول رشته دعا خوانی و نسیبه کرمی پارسا نفردوم رشته قراعت تحقیق و همچنین غیاثی فعال رسانه‌ای در حوزه قرآنی تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است، چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن با حضور ۵۸ قاری و حافظ قرآن کریم در هفت استان کشور برگزار شد که این مسابقات در هشت رشته از ۱۵ الی ۲۱ آذر برگزار شد و در این مسابقات هفت نفر از شهر مقدس قم حائز رتبه کشوری شدند که با حضور آیت الله سعیدی تولیت و نماینده ولی فقیه و امام جمعه قم مورد تقدیر قرار گرفتند.