به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حرم بانوی کرامت از روز شنبه مصادف با ۲۵ بهمن‌ماه لغایت روز جمعه ۱ اسفندماه(یکم تا هفتم ماه رجب) برنامه‌های مختلف سخنرانی و مداحی و قرائت ادعیه را برگزار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، سخنرانی حجج‌الاسلام گنجی، اسماعیل نیا، میرکتولی، سید مجتبی خاتمی و پهلوان‌زاده از روز شنبه تا چهارشنبه قبل از اذان مغرب دنبال خواهند شد.

همچنین در هفته آینده از شنبه تا پنج شنبه بعد از نماز عشاء حجج‌الاسلام حسینی اراکی، فرحزاد، صادقی واعظ، رفیعی، تراشیون و آیت‌الله توکل به ایراد سخن خواهند پرداخت و آقایان زمانی، بیوکافی، سلحشور و رسولی به مداحی خواهند پرداخت.

برنامه شام میلاد امام باقر علیه‌السلام در ۲۵ بهمن و شام شهادت امام هادی علیه‌السلام در ۲۷ بهمن‌ماه به‌صورت ویژه در حرم بانوی کرامت دنبال خواهد شد.

مراسم دعای توسل هفته آخر بهمن‌ماه با حضور هیأت جانبازان، دعای ندبه با نوای ابوذر بیوکافی و پخش از شبکه دو سیما و قرائت دعای کمیل بانوای اسلام میرزایی و قرائت جامعه کبیره با نوای حجت‌الاسلام شهیدی و پخش زنده از شبکه یک دنبال خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود، تمامی مراسمات سخنرانی و مداحی از بستر فضای مجازی و پرتال آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها پخش خواهد شد.